Skip to main content Skip to search
Ul. Wierzbięcice 2/9 Poznań | O.S.K. „KARI”
696 034 926
biuro@oskkari.eu

OSK "Kari"

Historia firmy

Ośrodek Szkolenia Kierowców „KARI” powstał w styczniu 2008 roku. Na początku szkoliliśmy tylko w zakresie kat. B. W następnym roku do naszej oferty dołączyły motocykle kat A oraz A1.

Po zmianie przepisów w 2013 roku chcąc dostosować się do obowiązującej ustawy zakupiliśmy dodatkowy motocykl do szkolenia kat A2, oraz nasza Yamaha „urosła” do 600cm3 na potrzeby nowej kat A.

W połowie 2016 roku kupiliśmy Volkswagena Multiwana na potrzeby wakacyjne, który podkowiec roku dostał przyczepę spełniającą wymogi kat, B+E. W tym samym czasie ośrodek zakupił Iveco eurocargo i rozpoczął szkolenie na kat. C. Ostatnim nabytkiem jest przyczepa ciężarowa do kat. C+E. Tak więc szkolimy obecnie w zakresie kat. A, A2, A1, Am, B, B+E, C, C+E.

Posiadamy, ciągle rozszerzające się grono zadowolonych klientów. Kształcenie kursantów odbywa się za sprawą wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. U nas spotkasz tylko spokojnych i profesjonalnych instruktorów nastawionych na słuchaczy/praktykantów zawsze indywidualnie, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.

O.S.K. „KARI” to szkoła z zasadami, nowoczesna, rozwijająca się i przyjazna dla klienta. Nie ma limitu kilometrów dla Ciebie – jeździsz tyle, ile jest Ci potrzebne.