Skip to main content Skip to search
Ul. Wierzbięcice 2/9 Poznań | O.S.K. „KARI”
696 034 926
biuro@oskkari.eu

OSK "Kari"

O nas

Witamy w szkole nauki jazdy O.S.K. „KARI”

Ośrodek Szkolenia Kierowców „KARI” powstał w styczniu 2008 roku. Na początku szkoliliśmy tylko w zakresie kat. B. W następnym roku do naszej oferty dołączyły motocykle kat A oraz A1.
Po zmianie przepisów w 2013 roku chcąc dostosować się do obowiązującej ustawy zakupiliśmy dodatkowy motocykl do szkolenia kat A2, oraz nasza Yamaha „urosła” do 600cm3 na potrzeby nowej kat A.
W połowie 2016 roku kupiliśmy Volkswagena Multiwana na potrzeby wakacyjne , który pod koniec roku dostał przyczepę spełniającą wymogi kat, B+E. W tym samym czasie ośrodek zakupił Iveco eurocargo i rozpoczął szkolenie na kat. C.
Ostatnim nabytkiem jest przyczepa ciężarowa. Tak więc szkolimy obecnie w zakresie kat. A, A2, A1, Am, B, B+E, C,
Posiadamy, ciągle rozszerzające się grono zadowolonych klientów. Kształcenie kursantów odbywa się za sprawą wykwalifikowanej kadry instruktorskiej.
U nas spotkasz tylko spokojnych i profesjonalnych instruktorów nastawionych na słuchaczy/praktykantów zawsze indywidualnie, ponieważ każda osoba posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdami.
O.S.K. „KARI” to szkoła z zasadami, nowoczesna, rozwijająca się i przyjazna dla klienta. Nie ma limitu kilometrów dla Ciebie – jeździsz tyle, ile jest Ci potrzebne.

Dlaczego my?

Nauczysz się jeździć po terenie całego Poznania, a nie jak w większości innych szkół – w okolicy ośrodka szkolenia! Przejeździsz wszystkie trasy egzaminacyjne i na koniec przekonasz się, że Poznań zza kierownicy nie będzie miał dla Ciebie tajemnic. To czego chcemy, to byś po naszym kursie nie tylko znał na pamięć przepisy, znaki, regułki… Chcemy byś dobrze czuł się za kierownicą. Byś rozumiał przepisy ruchu drogowego, by je stosować…uczymy myślenia za kierownicą, nie ”jazdy na pamięć”. Zajmujemy czołowe miejsce w rankingu prowadzonym przez WORD na najwyższą zdawalność. U nas zaoszczędzisz pieniądze! Zapłacisz tylko za kurs. Większość naszych uczniów egzamin teoretyczny i praktyczny zdaje za pierwszym razem! Oszczędzasz na opłatach egzaminacyjnych, dodatkowych jazdach, a przede wszystkim oszczędzasz własne nerwy. Nie wierzysz? Sprawić Nas! Indywidualne i bezstresowe podejście do każdego kursanta bez względu na wiek i predyspozycje. Przygotowujemy Cię nie tylko do egzaminu państwowego lecz przede wszystkim do praktycznej i bezpiecznej jazdy.

Teraz czekamy na Ciebie – dołącz do Nas!

Z nami oszczędzisz czas, nerwy i pieniądze, bo znajdziesz u nas cierpliwość, miłą atmosferę, maksimum tłumaczenia zasad i przepisów, tylko profesjonalne nauczanie, otwartość i żadnych ukrytych działań.

Wybierz Szkołę Jazdy O.S.K. „KARI” !!!
Każdy może uczyć jak jeździć? Jeśli tak uważasz, to masz wiele szkół do wyboru. My już wiemy, że to nie jest prawda. Nasi kursanci także.